Novinky v SHANTI

Baličky a tabatierky Kavatza

Baličky Kavatza

V kategórii Baličky došlo k rozšíreniu sortimentu o originálne baličky a tabatierky Kavatza.

Čo je Kavatza? Kavatza je synonymum pre luxusné fajčiarske pomôcky, vyrobené z kvalitných a trvanlivých materiálov.
V ponuke je trojica nádherných drevených baličiek, ktoré majú na veku dekoratívnu rezbu. Tieto priestranné praktické drevené baličky sú vybavené špeciálne vytvarovaným rolovátkom, pod ktorým sa nachádza priestor na odpadaný tabak, ďalej plničkou (dusátkom) a držiakom na cigaretové papieriky. Zaujímavosťou u týchto baličiek Kavatza je špeciálny nenápadný "zámok" na prednej strane boxu, ktorý zaisťuje baličku proti otvoreniu nepovolanou osobou či dieťaťom.
Ďalšími novými baličkami v našej ponuke sú luxusné baličky Kavatza, v jedinečnom dizajne "starodávnych knižiek", ktoré sú k dostaniu v dvoch motívoch - The Habit a Pi Unique. Tieto super baličky sú vyrobené z dreva a sú potiahnuté špeciálne upravenú koženkou, ktorá navodzuje "starodávny" dojem. Vnútro týchto baličiek je obdarené "klasickou výbavou", ktorá by v žiadnej baličke nemala chýbať - priestory na úschovu tabaku a akýchkoľvek fajčiarskych potrieb, vytvarované drevené rolovátka (alebo prípravná plocha pre rolovanie cigariet), plnička a držiačik na cigaretové papieriky. Baličky v dizajne kníh sú k dostaniu v troch typoch - balička Kavatza kniha minibalička Kavatza kniha Joint (to sú klasické baličky pre balenie cigariet), tretím typom je balička Kavatza kniha Bong (určená pre majiteľov bongov). Posledná menovaná balička je zvláštnym typom, pretože nie vybavená na balenie cigariet, ale disponuje zvláštnym príslušenstvom na prípravu tabaku alebo iného materiálu pre spotrebu v bongu. Balička Kavatza kniha Bong The Habit a Balička Kavatza kniha Bong Pi Unique sú vybavené luxusnou masívnou doskou a ostrým nožom (na krájanie a prípravu tabaku) a tiež špeciálnym príslušenstvom 3 v 1, ktoré umožňuje pohodlnú manipuláciu s tabakom. Všetky tieto luxusné baličky, v pútavom dizajne starodávnych kníh, sú k dostaniu za veľmi sympatické ceny.
Doporučujeme!

Kavatza, to nie sú len stolné baličky. Kavatza, to sú aj originálne odolné baličky z pravej kože, ktoré ponúkame v dvoch veľkostiach! Balička Kavatza mini Pouch a balička Kavatza Pouch, to sú nádherné baličky z prírodných materiálov. Baličky z pravej kože majú tú výhodu, že vďaka vlastnostiam materiálu, z ktorého sú vyrobené, nedochádza k úbytku prirodzenej vlhkosti uloženého tabaku, navyše sú veľmi skladné, vhodné do vrecka! Baličky Kavatza Pouch sú vybavené priestorom na úschovu tabaku a ďalších fajčiarskych potrieb, priehradkou na cigaretové papieriky, tvarovaným dreveným rolovátkom a plničkou. Baličky Kavatza Pouch, ktoré ponúkame v niekoľkých štýlových dizajnoch, sú k dostaniu za veľmi lákavé ceny!

Ďalšou horúcou novinkou v našej ponuke baličiek sú veľmi atraktívne tabatierky Kavatza, vyrobené taktiež z pravej kože. Vďaka vlastnostiam pravej kože si tabak, uchovávaný v tabatierke Kavatza, udrží dlhšie svoju prirodzenú vlhkosť a čerstvosť, čo sú najdôležitejšie faktory, ktoré ovplyvňujú chuť tabaku. Tabatierky Kavatza sú k dostaniu v dvoch motívoch, pričom v najbližších týždňoch očakávame ďalšie rozšírenie tohto sortimentu. Kožené tabatierky Kavatza, vysoko kvalitné a odolné, sú k dostaniu za sympatické ceny.
Doporučujeme!

Tento web používa cookies. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s ich používaním. Viac informácií